facebook

aankondigingen voor bijeenkomsten en feesten (NIET commercieel!)
Moedig_Kust_Rivier
Berichten: 959
Lid geworden op: 19 dec 2012, 19:56
Gender: Man

Re: facebook

Bericht door Moedig_Kust_Rivier »

Gebruikersavatar
Braaf_Zwaan_Konijn
Berichten: 2485
Lid geworden op: 03 nov 2012, 14:01
Gender: Trans MtF
Locatie: Eindhoven

Re: facebook

Bericht door Braaf_Zwaan_Konijn »

Deze inhoud is momenteel niet beschikbaar

oei, alleen als je aangemeld bent zeker
Gebruikersavatar
Prachtig_Salamander_Kikker
Berichten: 681
Lid geworden op: 17 apr 2012, 16:54
Gender: Trans MtF
Locatie: Amsterdam

Re: facebook

Bericht door Prachtig_Salamander_Kikker »

T-Nederland.nl geeft geen hits op FB
Gebruikersavatar
Bronzen_Heide_Hert
Berichten: 1211
Lid geworden op: 29 mar 2012, 20:57

Re: facebook

Bericht door Bronzen_Heide_Hert »

Ik zie de meerwaarde van deze facebookgroep niet echt in als er al een T-Nederland forum is en al meerdere Nederlandse transgender facebookgroepen.
Moedig_Moeras_Duin
Berichten: 321
Lid geworden op: 13 jul 2012, 01:15
Gender: Man

Re: facebook

Bericht door Moedig_Moeras_Duin »

Misschien dat ze wat buiten dit forum wilden hebben en dan met mensen die ze hier hebben leren kennen ipv weer lid worden van nog een andere forum/groep waar ze niemand kennen. Volgens mij was de aanleiding ook omdat een (groot?) deel van die groep ook elkaar over een paar weken met elkaar hebben afgesproken.

Volgens mij was het alleen hier gemeld voor als iemand anders er ook behoefte aan had lijkt mij. Er is dergelijk wel een meerwaarde van die facebookgroep, anders was die niet gemaakt maar misschien dat die niet voor jou meerwaarde heeft.
Gebruikersavatar
Groot_Gracht_Vink
Berichten: 416
Lid geworden op: 03 aug 2012, 19:41
Gender: Trans FtM

Re: facebook

Bericht door Groot_Gracht_Vink »

ik vind die facebook groep wel leuk
Gebruikersavatar
Moedig_Klif_Bos
Berichten: 206
Lid geworden op: 13 jan 2013, 11:01
Gender: Trans MtF

Re: facebook

Bericht door Moedig_Klif_Bos »

Je hebt al Genderzone, Vrouwenpraat, Mannenpraat, Genderdrama, Genderqueers, Ouders van Transgenders, TNN & vele buitenlandse groepen etc... Je kunt verdwalen in de bestaande feesboekgroepen. Veel succes met de nieuwe groep.
Gebruikersavatar
Rap_Ree_Baai
Berichten: 280
Lid geworden op: 29 nov 2012, 00:34
Gender: Man
Locatie: Amsterdam

Re: facebook

Bericht door Rap_Ree_Baai »

We hebben tot nu toe wel plezier als ik het zo lees.
Voor mij (en een paar anderen waar ik dat toevallig van weet) is de pagina vooral om meer transgenders wat beter te leren kennen en elkaar wat vaker/makkelijker te spreken. Maar het is inderdaad niet heel erg nodig :P
Warm_Ree_Bos
Berichten: 736
Lid geworden op: 30 jan 2013, 12:06
Gender: Trans FtM

Re: facebook

Bericht door Warm_Ree_Bos »

Weet je wat, ik maak zo wel even een nieuwe FB aan onder m'n gekozen naam. Weliswaar dan nog geen echte/duidelijke foto's en gegevens erop ipv met het vindbaar worden voor bekenden, maar ik was toch al van plan om in de toekomst een nieuwe aan te maken ipv alleen de naam te veranderen op mijn huidige.

Dus Mike, jij krijgt zo een PM. ;)
Gebruikersavatar
Roze_Valk_Dolfijn
Berichten: 1198
Lid geworden op: 25 jul 2012, 19:42
Gender: Man
Locatie: Zuid Holland

Re: facebook

Bericht door Roze_Valk_Dolfijn »

Ik ga me pas aanmelden als ik daadwerkelijk verder ga leven met mijn nieuwe naam, wat wrs in de zomer wordt :)